iPhone 13 Wymiana tylnej szybki można wykonać w 60 minut. Co jest do tego potrzebne?

iPhone 13 Wymiana tylnej szybki można wykonać w 60 minut. Co jest do tego potrzebne?

Podobnie jak wszystkie najnowsze iPhone’y, model 13. ma szklany panel tylny. Oprócz atrakcyjnego wyglądu smartfona, rozwiązanie to umożliwia bezprzewodowe ładowanie urządzenia za pomocą ładowarki. Pokrywa jest wykonana ze specjalnego szkła hartowanego, które jest odporne na tarcie i zarysowania. Z reguły jednak nie jest w stanie wytrzymać upadku z wysokości ani silnego uderzenia. W takim przypadku pojawiają się na nim pęknięcia, odpadają kawałki, powstają ostre odpryski. Radujcie się — tylną szybę iPhone’a 13 można szybko i niedrogo wymienić w ciągu zaledwie 60 minut. Ale…

Wymienić tylną szybkę w iPhone 13 szybko i sprawnie można TYLKO używając lasera!

Najtrudniejszym zadaniem w procesie naprawy jest ostrożne usunięcie pozostałości rozbitego szkła z tylnej okładki. Dawniej wykonywano to za pomocą specjalnego narzędzia tnącego, ale obecnie profesjonalne serwisy wykorzystują specjalne urządzenia laserowe. Wiązka lasera precyzyjnie i delikatnie usuwa klej i farbę z metalu pod szkłem, a następnie szybko się odkleja, nie pozostawiając żadnych śladów. Pozostaje tylko oczyścić powierzchnię i przykleić nowy, wysokiej jakości panel tylny iPhone’a 13.

Prawidłowa procedura wymiany tylnej szybki iPhone 13 zapewnia, że naprawa jest trwała i niezawodna, szyba nie odkleja się i wygląda idealnie. A koszt tej usługi jest całkiem przystępny.

Kiedy i dlaczego należy wymienić tylną szybę iPhone 13?

  • Pęknięcia na tylnej obudowie telefonu
  • Tylna szyba iPhone’a 13 jest zbita
  • Ostre krawędzie, zarysowania i odpryski na panelu
  • Odklejone szkło po wadliwej naprawie

iPhone 13 zbita tylna szyba. Jakie jest najlepsze rozwiązanie?

Wymiana tylnej szybki iPhone’a 13 w Polsce to szybka i niedroga usługa, która przywróci Twojemu gadżetowi reprezentacyjny wygląd i uchroni go przed potencjalnymi problemami w przyszłości. Skontaktuj się z profesjonalnym serwisem w celu postawienia diagnozy, a szybko otrzymasz nowy panel z gwarancją. W razie potrzeby można także wymienić szybkę aparatu iPhone 13. W końcu one też często się psują. Praca jest wykonywana jakościowo, nie zauważysz różnicy w stosunku do oryginału.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *