Komu powierzyć wymianę tylnej szyby w iPhone 12 Pro lub inne naprawy?

Komu powierzyć wymianę tylnej szyby w iPhone 12 Pro lub inne naprawy?

Każda strona internetowa mówi «szybka jakość i niedrogo» — każdy może napisać ten kuszący tekst. Ale nie każdy serwis jest w stanie wykonać naprawę wysokiej jakości.

Czy tylną szybę iPhone’a 12 Pro można wymienić w domu?

Nowoczesne serwisy robią to za pomocą specjalnego urządzenia laserowego. Koniec z dłubaniem i obieraniem! Masz w domu laser? Pewnie nie. Wtedy myślę, że pytanie jest zamknięte i następuje trochę więcej szczegółów.

Nie podgrzewamy telefonu, nie demontujemy go i nie dotykamy żadnych innych części poza samą zbitą szybką. W ten sposób mistrzowie zachowują fabryczną ochronę przed wilgocią iPhone’a 12 i każdego innego modelu. Niestety w przyszłości nie będziesz mógł liczyć na naprawy gwarancyjne. Autoryzowani technicy Apple z pewnością zauważą, czy tylne szkło w Twoim iPhone 12 Pro zostało już wymienione.

Przy przyjmowaniu urządzenia do naprawy robią pełną diagnozę urządzenia i patrzą na chronologię czujników uderzeniowych. I zdajesz sobie sprawę, że gdy pękła pokrywa, to uderzenie było dość silne i czujnik na pewno to wskaże. To wszystko. Wszystkie szklane części iPhone’a 12 Apro zostaną zbadane z taką skrupulatnością i pod tak potężnymi mikroskopami, że wymienna pokrywa z pewnością zostanie zauważona w przeszłości. Nie rób też zdjęcia zepsutego iPhone’a swoim drugim iPhone’em. Będąc na tym samym koncie iCloud i w tej samej geo-pozycji, sam dajesz Apple informację, że zbiłeś tylną szybę w swoim iPhone 12 Pro.

Laserowa wymiana tylnej szyby iPhone’a 12 Pro Max w Polsce

W szczególności zwróciliśmy uwagę na wykorzystanie w tym procesie lasera. Faktem jest, że bardzo trudno jest usunąć stare szkło prawidłowo ręcznie. Jednak dzięki laserowi zabieg ten jest znacznie łatwiejszy i lepiej wykonany. Wiązka lasera delikatnie odcina warstwę kleju i farby, po czym następuje ostateczne przygotowanie i przyklejenie nowej tylnej szyby w iphone 12 Pro. Gwarantujemy najwyższą jakość działania, nowy panel będzie wyglądał jak fabryczny.

Kiedy mój iPhone 12 Pro musi mieć wymienioną tylną szybę?

 • szklany panel iPhone’a 12 Pro Max jest pęknięty;
 • tylna szyba jest popękana, wyszczerbiona, porysowana;
 • bezprzewodowe ładowanie już nie działa;
 • Szyba odkleiła się po wadliwej naprawie.

Jeśli tak się stanie z Twoim smartfonem, możesz go zostawić w takim stanie, w jakim jest, lub zanieść iPhone’a 12 Pro do serwisu Apple, aby szkło na plecach zostało wymienione. Za pomocą specjalnej technologii zostanie usunięty stary panel i zainstalowana nowa, wysokiej jakości szyba. W procesie wymiany wykorzystuje się laser, co pozwala na osiągnięcie najlepszego możliwego rezultatu. Usługa jest niedroga i objęta gwarancją!

Procedura wymiany tylnej szyby w iPhone 12 pro za pomocą lasera wygląda następująco.

Radzimy nie odkładać przez długi czas pójścia do serwisu w celu wymiany tylnej szyby w iPhone 12 pro. Korzystanie z uszkodzonej obudowy powoduje, że do wnętrza urządzenia dostaje się kurz, brud i woda, uszkadzając wewnętrzne komponenty. Jest to szkodliwe dla portfela klienta w późniejszym czasie, a odłamki mogą również powodować uszkodzenia fizyczne.

Po przyjęciu telefonu do naprawy, w laboratorium wykonywane są kolejne prace zgodnie z ustaloną instrukcją:

 • Urządzenie jest w całości oklejone folią ochronną, dzięki czemu nie ma możliwości wystąpienia zarysowań.
 • Kalibracja lasera jest ustawiona na smartfonie.
 • Za pomocą wiązki laserowej usuwamy fabryczny klej pod uszkodzoną pokrywą.
 • Następnie technik usuwa starą osłonę bez wysiłku i możliwości uszkodzenia telefonu.
 • Nadajemy jej specjalną dodatkową obróbkę powierzchniową, aby idealnie pasowała do nowej szyby.
 • Nakładamy fabryczny klej i umieszczamy nową oryginalną szybę.
 • Smartfon trzymany jest w specjalnej prasie do momentu całkowitego wyschnięcia specjalnego kleju.
 • Działanie elementów bezpośrednio podłączonych do tylnej pokrywy (np. ładowanie bezprzewodowe) testujemy przez serwisanta i przekazujemy klientowi do sprawdzenia.

Procedura wymiany tylnej szyby w iphone 12 pro trwa około 90 minut.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *