Naprawa iPhone 12 Pro Max w Warszawie i na terenie całej Polski

Naprawa iPhone 12 Pro Max w Warszawie i na terenie całej Polski

Numery modeli: A2342, A2410, A2411, A2412

12 Pro Max to największy model w ofercie smartfonów Apple na 2020 rok. Ekran ma przekątną 6,7 cala (Super Retina XDR), a waga urządzenia wynosi 226 g. Podobnie jak wszystkie 12 modeli, telefon działa na procesorze A14 Bionic. Jednak w przeciwieństwie do wersji budżetowych ma on 6 GB wewnętrznej pamięci RAM i pamięć flash o pojemności 128, 256 i 512 GB. Obsługuje standard transmisji danych 5G, Wi-Fi 6 (802.11ax), Bluetooth 5.0, NFC. W telefonie znajduje się także czujnik LiDAR. Podobnie jak w przypadku wielu poprzednich modeli, iPhone 12 Pro Max ma mieć stopień ochrony IP68. Nie zalecamy jednak eksperymentowania i sprawdzania trwałości. Mimo nowego szkła Ceramic Shield gadżet jest nadal podatny na uszkodzenia mechaniczne. Jeśli jednak dojdzie do awarii — wybór centrum serwisowego oferującego wysokiej jakości naprawę iPhone’a 12 Pro Max należy potraktować poważnie!

Typowe usterki iPhone’a 12 Pro Max (A2411)

Duży rozmiar smartfonu sprawia, że jest on szczególnie narażony na uszkodzenia fizyczne. Bardzo często zdarzają się przypadki pęknięcia ekranu, tylnej szyby, wygięcia obudowy itp. Gadżet jest niewątpliwie wysokiej jakości, ale jak każde zaawansowane technologicznie urządzenie nie jest odporny na awarie. Oto lista najczęstszych problemów z iPhone’em 12 Pro Max:

 • pęknięte, wyszczerbione szkło ekranu, zbita szyba iPhone 12 Pro Max;
 • pęknięty ekran, brak obrazu na wyświetlaczu;
 • iPhone 12 Pro Max nie włącza się;
 • problemy z uruchomieniem, aktualizacją,
 • deformacja obudowy, naruszenie geometrii,
 • bateria przestała trzymać, szybkie rozładowywanie,
 • odmowa ładowania (w tym przez MagSafe),
 • niedziałające przyciski, chrupanie, zacinanie się,
 • problemy z kamerą (tylną, przednią),
 • brak dźwięku, niedziałający mikrofon,
 • brak łączności bezprzewodowej.

Kiedy wymagana jest iPhone 12 Pro Max wymiana szyby?

Jeśli szkło smartfona jest pęknięte i wyszczerbione, ale sterowanie dotykowe działa prawidłowo i nie występują żadne wady wyświetlacza (kolorowe plamy lub paski, dziwny odcień obrazu), należy wymienić szkło w telefonie iPhone 12 Pro Max. Należy jak najwcześniej skontaktować się z serwisem: odpryski często naciskają na wyświetlacz, co może prowadzić do uszkodzenia matrycy — a wymiana zespołu ekranu jest już znacznie droższa. Dzięki terminowemu rozwiązaniu problemu można zaoszczędzić pieniądze.

Ile kosztuje zdiagnozowanie iPhone’a 12 Pro Max?

Kompleksowe sprawdzenie komputerowe daje pewność, że matryca i ekran dotykowy są rzeczywiście w porządku i że wymiany wymaga tylko szybka iPhone’a 12 Pro Max. Ten etap może również ujawnić wszelkie ukryte uszkodzenia, których istnienia użytkownik nie podejrzewał. Diagnostyka jest obowiązkową częścią serwisu i zazwyczaj jest to czynność bezpłatna. Klient nie będzie musiał za to płacić, nawet jeśli nie zgodzi się na naprawę.

Ile kosztuje wymiana szybki iPhone 12 Pro Max?

Koszt usługi opiera się na koszcie części zamiennych i pracy inżyniera. Aby zapewnić wysoką jakość, specjaliści kupują części tylko od zaufanych dostawców. Dzięki temu oraz stałej współpracy z rzemieślnikami cena wymiany szyby iPhone’a 12 Pro Max jest stała i obejmuje już wszystkie koszty.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *