Naprawa iPhone’a XS Max w Warszawie i całej Polsce. Co mnie może spotkać?

Naprawa iPhone’a XS Max w Warszawie i całej Polsce. Co mnie może spotkać?

Pierwszy flagowiec firmy Apple — iPhone XS MAX z wyświetlaczem o przekątnej 6,5 cala

Pierwszy flagowiec firmy Apple — iPhone XS MAX z wyświetlaczem o przekątnej 6,5 cala
Ogromny wyświetlacz, rewolucyjny procesor i bezprecedensowa liczba funkcji technicznych są teraz w Twoich rękach. Niektórzy użytkownicy zdecydowali się nie izolować swoich smartfonów etui ochronnymi, pozostawiając piękno kształtów w tyle. Niestety, do dziś nikt nie potrafi jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie: czy zderzak lub etui mogą być pomocne w walce z różnymi usterkami? Niektórzy przez lata chronią swój smartfon specjalną ochroną, dla innych jest to codzienność. W każdym przypadku najważniejsze jest, aby zawsze mieć pod ręką koordynaty sprawdzonych centrów serwisowych, które mogą pomóc w rozwiązaniu każdej sytuacji.

Jeśli potrzebujesz pilnie naprawić swojego iPhone’a XS Max:

 • iPhone XS max wymiana szybki, wymiana wyświetlacza, wymiana tylnej szybki iPhone XS Max, wymiana baterii, wymiana przycisków, wymiana mikrofonu,
 • Naprawa szkód wodnych,
 • Aktualizacja oprogramowania i naprawa oprogramowania,
  Zawsze możesz zwrócić się o pomoc do inżynierów profesjonalnego centrum serwisowego. Specjaliści przeszli wielopoziomowy system szkoleń, dzięki czemu mogą pomóc w rozwiązaniu każdej skomplikowanej sytuacji.
  Dlaczego warto skorzystać z usług specjalistów?
 • Wszystkie prace są wykonywane przez profesjonalistów z ponad 5-letnim doświadczeniem;
 • Usługi są wykonywane przy użyciu oryginalnych części zamiennych;
 • Nowoczesny sprzęt
 • Bezpłatna diagnoza.
  Z reguły wszystkie profesjonalne punkty serwisowe oferują usługi kurierskie, dzięki którym nie trzeba osobiście przyjeżdżać do punktu serwisowego. Urządzenie można naprawić w innym mieście, a nawet w innym kraju.

Przystępne ceny naprawy iPhone XS MX z gwarancją

Przystępne ceny naprawy telefonu XS MX z gwarancją
Akceptowane jest indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego trzeba zapewnić użytkownikom możliwie najbardziej przystępne ceny za naprawę iPhone’a XS Max. Jak to zrobić? Ze względu na fakt, że firma Apple nie produkuje komponentów do swoich urządzeń, serwisy muszą szukać dostawców wysokiej jakości, którzy wykonują części zgodnie ze standardami producenta. W ten sposób powstałe części są wysokiej jakości i trudno je odróżnić od oryginalnych.

Niezależnie od tego, czy konieczna jest iPhone’ XS Max wymiana szyby wyświetlacza, czy iPhone XS Max wymiana tylnej klapki, po naprawie nawet nie zauważysz różnicy, ponieważ jakość produkowanych obecnie części jest tak dobra.
A jeśli Twój iPhone XS Max był naprawiany wewnętrznie, przez wymianę chipów lub innych części, możesz mieć pewność, że wszystkie chipy są w 100% oryginalne, a kopie innych części są najwyższej jakości.

Po zakończeniu naprawy każdy klient otrzymuje gwarancję jakości na okres do 90 dni, co jest zgodne ze standardami firmy Apple. Żaden profesjonalny serwis nie może zaoferować krótszej gwarancji.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *