Profesjonalna wymiana szybki iPada Pro 11» — to, czego potrzebujesz

Profesjonalna wymiana szybki iPada Pro 11» — to, czego potrzebujesz

Rok produkcji 2018. Numery modeli: A1934, A2013, A1979

iPad Pro 11

W listopadzie 2018 r. firma Apple zaprezentowała nowy 11-calowy tablet iPad Pro.
Wyposażony jest w 11-calowy ekran Liquid Retina o rozdzielczości 2388×1668 (264 ppi), procesor Apple A12X Bionic, 4 lub 6 GB pamięci RAM, 64, 256 lub 512 GB pamięci wewnętrznej; 1 TB. Model ten jest wyposażony w jeden port USB-C, ma 12-megapikselowy aparat główny i baterię wystarczającą na 9-10 godzin pracy. Obsługuje ołówek Apple Pencil i klawiaturę Smart Keyboard Folio.
Ten tablet firmy Apple, podobnie jak jego poprzednie wersje, jest wysokiej jakości, zaawansowanym technologicznie urządzeniem, które ma jednak słabe strony. Najczęstsze usterki to zbita szyba w iPadzie Pro 11 cali, zalanie cieczą, uszkodzenia mechaniczne, awaria portu ładowania i modułów bezprzewodowych, zużycie baterii i inne. Aby uzyskać profesjonalną naprawę i części zamienne do iPada Pro 11 cali — skontaktuj się tylko z dedykowanym centrum serwisowym.

Co najczęściej psuje się w iPadzie Pro 11?

Jak wszystkie produkty firmy Apple, 11-calowy iPad Pro jest solidnym urządzeniem wysokiej jakości. Nie jest jednak odporny na awarie, ponieważ są one w większości spowodowane przez samych właścicieli. Nie denerwuj się jednak, jeśli miałeś taki problem, w naszej firmie możliwa jest każda naprawa tabletu! Wymieńmy najbardziej popularne usterki:

  • Uszkodzony wyświetlacz tabletu, zbita szybka iPad Pro 11″, odpryski;
  • Rozwiązywanie problemów związanych z wilgocią;
  • iPod Pro 11 wymaga ponownego zainstalowania oprogramowania;
  • Port USB-C nie działa, nie ładuje się;
  • Bateria nie trzyma ładunku;
  • Uszkodzona tacka na kartę SIM;
  • Głośniki i mikrofony nie działają;
  • Tylna lub przednia kamera nie włącza się.

Profesjonalna diagnoza jest kluczem do udanej naprawy!

nieudana Wymiana zbitej szybki iPad Pro 11
nieudana Wymiana zbitej szybki iPad Pro 11

Jaka jest różnica między dobrym serwisem Apple a warsztatem rzemieślniczym? Po pierwsze, umiejętność dokładnego rozpoznania problemu i na podstawie wyników przeprowadzenia naprawdę koniecznej naprawy. Często, mając do czynienia z nieprofesjonalistami, którzy nie specjalizują się w serwisowaniu sprzętu «Apple», klienci spotykają się z niskimi kwalifikacjami rzemieślników. Zdarza się, że urządzenie jest naprawiane niezgodnie z wymaganiami lub usterki są po prostu ukryte.

Tak wygląda wyświetlacz po wymianie zbitej szybki iPad Pro 11 w nieprofesjonalnym serwisie. Wyświetlacz był poważnie przegrzany, a folia podświetlenia wypaczona

Oryginalne części zamienne do iPada Pro 11» są dostępne w Polsce!

iPad Pro 11 w środku
iPad Pro 11 w środku

Oryginalne części zamienne do iPada Pro 11» są dostępne w Polsce!
Przed zleceniem naprawy należy upewnić się, że części zostaną zamontowane w wysokiej jakości. Jeśli sam zamawiasz części do tabletu Apple w sklepach internetowych — nie ma gwarancji, że będą one spełniały wysokie parametry techniczne oryginału. W rezultacie wymieniane części szybko ulegają awarii, działają nieprawidłowo, nie zapewniają standardowej wydajności i nie tylko. Dlatego należy zachować ostrożność przy wyborze odpowiednich części do pracy. W profesjonalnym serwisie specjalistycznym stosowane są wyłącznie wysokiej jakości oryginalne części Apple, co zapewnia niezawodność i trwałość. W takim przypadku wymiana zbitej szybki w iPad Pro 11 przebiegnie bezproblemowo, a Twoje urządzenie będzie wyglądało jak nowe i wszystkie funkcje będą działały bez zarzutu!Wybierz profesjonalistów i uzyskaj skuteczne rozwiązanie problemu po przystępnej cenie.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *