Wymiana szybki ekranu iPhone’a 13 Pro

Wymiana szybki ekranu iPhone’a 13 Pro

Najczęstszą usterką smartfonu jest stłuczenie szkła wyświetlacza. Konstruktorzy starają się go wzmacniać w każdym nowym modelu, ale jak dotąd nie ratuje to sytuacji. Upuszczenie go na twardą powierzchnię, uderzenie w ekran lub mocne naciśnięcie spowoduje powstanie pęknięć, odprysków i głębokich rys. Jeśli matryca pozostanie nienaruszona, można wymienić szkło wyświetlacza iPhone’a 13 Pro osobno.

wymiana zbitej szybki iPhone 13 Pro Polska
wymiana zbitej szybki iPhone 13 Pro

Objawy

  • Uszkodzone szkło ekranu iPhone’a 13 Pro
  • Pęknięcia, wyszczerbienia, zarysowania na wyświetlaczu
  • Matryca nie jest uszkodzona (jest obraz)
  • Po złej naprawie szyba jest odklejona

Rozwiązanie

Pęknięty ekran sprawia, że korzystanie z telefonu jest bardzo niewygodne, a nawet niemożliwe. Na szczęście szkło iPhone’a 13 Pro można wymienić w Polsce. Większość punktów serwisowych zapewnia bezpłatną diagnostykę i szybkie rozwiązanie problemu. W telefonie iPhone 13 Pro zostanie zainstalowane nowe szkło wysokiej jakości z gwarancją.

Szkło wysokiej jakości ekranu w telefonie iPhone 13 Pro

W tego typu naprawach bardzo ważne jest stosowanie komponentów wysokiej jakości. Skład i technologia szkła decydują o normalnym oddawaniu barw, jasności i odporności na zarysowania. Bardzo często tanie szkło zmienia odcień obrazu, może on być «niebieski», «żółty», matowy. Ponadto procedura wymiany wiąże się z pewną rutyną.

Jeśli naprawa zostanie przeprowadzona nieprawidłowo, część może w końcu odpaść. Dlatego zalecamy oddawanie urządzenia wyłącznie do profesjonalnego punktu serwisowego o dobrej reputacji w celu dokonania profesjonalnej naprawy z gwarancją jakości. Tylko profesjonalny serwis może szybko i sprawnie wymienić zbitą szybkę iPhone’a 13 Pro

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *