Wymiana tylnej szybki iPhone’a 11

Wymiana tylnej szybki iPhone’a 11

Tylny panel iPhone’a 11 uległ pewnym zmianom w porównaniu z poprzednimi modelami. Według producenta stał się on monolityczny i bardziej wytrzymały. Ponadto zmieniła się kolorystyka, pojawiła się wersja matowa, a logo Apple przesunęło się w dół. W praktyce jednak zbicie tylnego szkła w nowym smartfonie nie jest trudne. Jeśli upuścisz telefon, z tyłu często pojawiają się pęknięcia, odpryski i głębokie rysy. Profesjonalne centrum serwisowe oferuje wymianę tylnej szybki iPhone’a 11 przy użyciu lasera! Jest to procedura najszybsza, najwyższej jakości i najbardziej przystępna cenowo.

Objawy

  • Zbita Tylna szyba iPhone’a 11;
  • Pęknięcia, odpryski, wyszczerbione kawałki szkła;
  • Głębokie zadrapania, otarcia materiału;
  • Tylna szybka iPhone 11 odkleiła się po wadliwej naprawie.

Rozwiązanie

Do wymiany tylnej szyby iPhone’a 11 specjaliści wykorzystują zaawansowaną technologię opartą na laserze przemysłowym. Uszkodzone szkło jest usuwane za pomocą wiązki laserowej, co zapewnia czystość i precyzję operacji. W rezultacie po wymianie tylna szyba Twojego nowego iPhone’a 11 nie różni się od oryginalnej! Procedura jest szybka i niedroga.

Jak wymienić tylną szybę w iPhone 11?

Być może po stłuczeniu szyby zastanawiasz się, czy możesz ją samodzielnie wymienić? Jednak o ile niektóre drobne naprawy iPhone’a można wykonać w domu, o tyle wymiana tylnej szybki iPhone 11 jest znacznie bardziej skomplikowana. Główną trudnością jest demontaż (usunięcie) starego, uszkodzonego szkła. W rzeczywistości jest ona trwale przyklejona w warunkach fabrycznych i nie można jej po prostu zdjąć. W przeszłości do usuwania szkła nawet służby używany specjalnej maszyny, ale obecnie z powodzeniem stosuje się nową technologię z wykorzystaniem lasera.

Specjalnie dostrojony i skalibrowany laser ostrożnie usuwa (odparowuje) warstwę starego szkła, po czym powierzchnia jest ostatecznie czyszczona i przygotowywana do wklejenia nowego szkła. Nowa część jest przyklejona do wysokiej jakości folii OCA, gwarantowane, że szkło nie odklei się z czasem. Procedura wymiany jest przeprowadzana w bardzo krótkim czasie, za rozsądną cenę i z gwarancją.

Proces wymiany tylnej szybki w iPhone 11?

  • Odbywa się demontaż Aby wymienić szybkę, nie trzeba demontować iPhone’a 11, więc przejdź od razu do następnego punktu
  • Przeprowadzanie szczegółową diagnostykę urządzenia, ponieważ uderzenie mogło spowodować więcej uszkodzeń niż tylko zbicie tylnej szyby iPhone 11
  • Negocjowanie możliwości i kosztów naprawy
    Przeprowadzanie szczegółowej diagnostyki po naprawie

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *